Violetos istorija: kaip aš susigrąžinau energiją

 

Sveiki,

Rašau Jums, nes noriu nuoširdžiai padėkoti ir pasidalinti savo gyvenimo istorija su kitom moterim, nes daugelis turi tokių problemų kaip ir aš, bet nežino kaip jas išspręsti.

Esu dviejų vaikų mama, turiu mylimą vyrą, pastovų darbą ir sveiką šeimą, bet dar visai neseniai išgyvenau labai sudėtingą gyvenimo laikotarpį. Buvau lyg nesava, jaučiausi prislėgta, neturėjau jėgų ir nuotaikos. Na, tokia savijauta ne svetima kiekvienai, bet šį kartą tai tęsėsi labai ilgai. Buvau irzli, priekabi ir net mažiausiose situacijoje labai greit susierzindavau, todėl atsirado pykčių su vaikais ir vyru, dėl pačių absurdiškiausių dalykų.

Aišku aplinkiniams stengiausi neparodyti savo problemų, nes nesinorėdavo apsunkinti tėvų ar tik susitikus su draugais pradėti guostis, kokia pavargus esu. Man atrodo, kad daugelis jaučiasi tai pat, bet visi prie to priprantam, tylim ir nesiskundžiam.

Galiausiai supratau, kad visa tai vyksta dėl nuovargio ir išsekimo. Kai kasdien keliuosi 6 valandą ryto, o miegot einu tik tada, kai užmiega vaikai, sutvarkau namus ir pasiruošiu kitai dienai, nelieka laiko poilsiui, todėl labai pavargstu.

Laikui bėgant ėmiau galvoti, kad tai yra normalu, ir nelaukiau pokyčių, bet labai džiaugiuosi, kad turiu draugę, kuri sugeba pamatyti, jog po šypsena slepiasi nuovargis ir išsekimas. Ji rekomendavo Jūsų maisto papildus. Nors daug nesitikėjai ir galvojau, kad čia dar viena absurdiška magiška tabletė, kuri neva padės man, bet likau nustebinta.

Po pirmų dienų pastebėjau, kad jaučiuosi ne tokia apmigus, atrodo atsirado daugiau energijos ir pavyko gerai išsimiegoti. O po kelių savaičių negalėjau atsistebėti efektu. Esu žvalesnė, o svarbiausia, kad ne taip greit susierzinu ir nepradedu konfliktų, dėl menkų ir nereikšmingų dalykų. Šitą pastebėjo ir vyras, ir vaikai. Be to, kai papildus pradėjo naudoti mažieji ir vyras, šiais metais pirmą kartą nesirgome peršalimu.

Tikiuos mano laiškas bus puikus pavyzdys kitom moterim, kad taip jaustis nėra normalu ir reikia susigriebti ne tik dėl savęs, bet ir dėl vaikų, vyro ir kitų mylimų žmonių.

Sėkmės,
Violeta

Dėkojame Violetai už šiltą laišką ir džiaugiamės, jog mūsų sukurti maisto papildai, padeda pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę.

Klientės minėtas produktas Regulatpro Bio – natūralus, ekologiškas maisto papildas su šviežių vaisių, daržovių, riešutų, vaistažolių ir prieskoninių žolelių aktyviaisiais fermentais. Skirtas tiems, kurie netausoja savo organizmo: mažai miega, patiria stresą, valgo nesveiką ir nesubalansuotą maistą, jaučia nervų sistemos sutrikimus, nemigą, kenčia sąnarių skausmus ar skundžiasi silpna imunine sistema.

Nuo įprastų vitaminų Regulatpro Bio skiriasi tuo, jog vitaminų organizmas dažnu atveju nepasisavina, dėl virškinimo problemų ar sutrikusios medžiagų apykaitos. Regulatpro Bio yra fermentas, gaminamas naudojant unikalią fermentacijos technologiją, kurios metu vyksta didelių molekulinės masės fermentų suskaidymas į mažesnius vienetus. Dėl šios priežasties organizmas gali greitai ir lengvai pasisavinti veikliuosius komponentus, nes jie yra tiesiogiai prieinami kiekvienai ląstelei. Regulatpro Bio atstato organizmo funkcijų pusiausvyrą ir stimuliuoja biologinius reguliavimo procesus, suteikia žvalumo ir energijos, sustiprina imuninę sistemą, mažina sąnarių skausmus, gydo alerginius susirgimus bei tinka išoriniam naudojimui.

straipsnio baneris

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *